Velkommen til Grenland Barnehagedrift

Våre barnehager

Grenland Barnehagedrift eier og driver 11 barnehager i 4 kommuner i Telemark og Vestfold. Vi har barnehager i ulik størrelse og med ulik fokusområder. Felles for alle barnehagene våre er at barnas rettigheter står i sentrum. Vår kvalitetsstrategi Frampå 2013-2016 er vårt viktigste verktøy for å sikre at alle barn hos oss får et godt barnehagetilbud – hver dag. Våre barnehager er frampå – for barnas rettigheter.

 

Barnehageplass

Alle våre barnehager er med i samordnet opptak i sin hjemkommune. 1. mars er søknadsfristen for hovedopptaket 2016.

Søk her

Aktuelt

Grenland Barnehagedrift får https://laringsverkstedet.no/ som ny eier.

Inspirert i fjor – inspirerer i år – NGV Media (Nordahl Grieg vgs) har intervjuet våre NKUL-deltakere.

Full fart i Trollmyra Barnehage!

Barnehagen Gustavas Hage i Grensegata 36 i Skien inviterer til Markedsdag søndag 22. mai kl. 12-15. Mange morsomme aktiviteter for små og store. Velkommen!

Facebook photo

Hvis man blir redd, kan man få frostskader i hodebunnen.

 Beate, 6 år

Kontakt oss

Grenland Barnehagedrift AS holder til i Skien kommune, ved Menstadbrua på østsiden av elva. Ta gjerne kontakt med oss, hvis det er noe du lurer på. Gjelder henvendelsen enkeltbarn i barnehagene våre må den aktuelle barnehagen kontaktes.

Grenland Barnehagedrift AS

E-post: grenland@barnehagedrift.no
Telefon: 35 91 35 20

Les mer

Harmonien Barnehage AS

E-post: harmonien@barnehagedrift.no
Telefon: 35 90 52 70

Les mer

Maurtua Barnehage AS

E-post: maurtua@barnehagedrift.no
Telefon: 35 58 75 10

Les mer

Barnehagen Gustavas Hage AS

E-post: gustavashage@barnehagedrift.no
Telefon: 35 58 88 30

Les mer

Klyveskogen Barnehage AS

E-post: klyveskogen@barnehagedrift.no
Telefon: 35 59 72 00

Les mer

Sauarhagane AS

E-post: sauarhagane@barnehagedrift.no
Telefon: 481 63 877

Les mer

Barnehagen Marthas Hage AS

E-post: marthashage@barnehagedrift.no
Telefon: 35 96 06 00

Les mer

Kongerød Barnehage AS

E-post: kongerod@barnehagedrift.no
Telefon: 35 59 72 00

Les mer

Trollmyra Barnehage AS

E-post: trollmyra@barnehagedrift.no
Telefon: 35 53 25 15

Les mer

Gvarv Barnehage AS

E-post: gvarv@barnehagedrift.no
Telefon: 481 63 888

Les mer

Limi Barnehage AS

E-post: limi@barnehagedrift.no
Telefon: 35 90 00 70

Les mer

Veraåsen Barnehage AS

E-post: vera@barnehagedrift.no
Telefon: 33 44 79 00

Les mer

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide